kotushkin.com агрегатор цін на філамент

PLA під дерево

5 пропозицій у наявності в 3 магазинах. Типова ціна — 1553 грн/кг, зазвичай 1250–1553 грн/кг, найдешевше — 999 грн/кг у Edutechexpert.

Найдешевші зараз

  1. Panchroma PLA 1.75 мм 1 кг — 999 грн/кг, 999 грн, Edutechexpert
  2. Kingroon PLA Woodiness наповнений 1.75 мм 1 кг — 1250 грн/кг, 1250 грн, UA3D
  3. AzureFilm LumberLay PLA Bamboo Refill 750 г — 1553 грн/кг, 1165 грн, LFL3D (Look-Feel-Live 3D)
  4. AzureFilm LumberLay PLA Grey Oak Refill 750 г — 1553 грн/кг, 1165 грн, LFL3D (Look-Feel-Live 3D)
  5. AzureFilm LumberLay PLA White Wood Refill 750 г — 1553 грн/кг, 1165 грн, LFL3D (Look-Feel-Live 3D)