kotushkin.com агрегатор цін на філамент

PPS-CF чорний

3 пропозиції у наявності в 2 магазинах. Типова ціна — 9000 грн/кг, зазвичай 8320–12533 грн/кг, найдешевше — 8320 грн/кг у LFL3D.

Найдешевші зараз

  1. Fiberon PPS-CF10 Black 500 г — 8320 грн/кг, 4160 грн, LFL3D
  2. Polymaker Fiberon PPS-CF10 Black 1.75 мм 500 г — 9000 грн/кг, 4500 грн, UA3D
  3. Bambu Lab PPS-CF Black 750 г — 12533 грн/кг, 9400 грн, UA3D