kotushkin.com агрегатор цін на філамент

PVA прозорий

3 пропозиції у наявності в 3 магазинах. Типова ціна — 5240 грн/кг, зазвичай 4853–5798 грн/кг, найдешевше — 4853 грн/кг у LFL3D.

Найдешевші зараз

  1. Polymaker PolyDissolve S1 PVA Natural 750 г — 4853 грн/кг, 3640 грн, LFL3D
  2. Bambu Lab PVA Clear для підтримок 1.75 мм 500 г — 5240 грн/кг, 2620 грн, UA3D
  3. Bambu Lab PVA Clear з RFID чіпом 66400 1.75 мм 500 г — 5798 грн/кг, 2899 грн, Edutechexpert