kotushkin.com агрегатор цін на філамент

PETG койот

17 пропозицій у наявності в 11 магазинах. Типова ціна — 432 грн/кг, зазвичай 367–533 грн/кг, найдешевше — 300 грн/кг у UKR3D.

Найдешевші зараз

  1. 333print PETG Coyote Brown 1.75 мм 1 кг — 300 грн/кг, 300 грн, UKR3D
  2. 333print PETG Koyote 1.75 мм 1 кг — 300 грн/кг, 300 грн, 3dsunlu
  3. 333print PETG Coyote Brown 1.75 мм 3 кг — 300 грн/кг, 900 грн, UKR3D
  4. 333print PETG Coyote 1.75 мм 3 кг — 300 грн/кг, 900 грн, 3dsunlu
  5. 3DPlast PETG CoPET койот 1.75 мм 3 кг — 367 грн/кг, 1100 грн, 3DPlast
  6. LBL Corp PETG WS Койот 1.75 мм 3 кг — 402 грн/кг, 1206 грн, LBL Corp
  7. 3DPlast PETG CoPET койот 1.75 мм 850 г — 412 грн/кг, 350 грн, 3DPlast
  8. LBL Corp PETG WS Койот 1.75 мм 1 кг — 432 грн/кг, 432 грн, LBL Corp
  9. PETG койот 1.75 мм 1 кг — 438 грн/кг, 438 грн, TiraPlast
  10. EpoxyMart PETG “Койот” 011 1.75 мм 1 кг — 440 грн/кг, 440 грн, EpoxyMart
  11. 333print 333 Print PETG Coyote 1.75 мм 1 кг — 470 грн/кг, 470 грн, UA3D
  12. Тірапласт PETG Койот 1.75 мм 750 г — 533 грн/кг, 400 грн, 3DWAY Shop
  13. DSF PETG Coyote 1.75 мм 1 кг — 540 грн/кг, 540 грн, UA3D
  14. Monofilament coPET Койот 1.75 мм 4 кг — 549 грн/кг, 2195 грн, Monofilament
  15. Monofilament coPET Койот 1.75 мм 1 кг — 625 грн/кг, 625 грн, Monofilament