kotushkin.com агрегатор цін на філамент

PLA койот

4 пропозиції у наявності в 3 магазинах. Типова ціна — 562 грн/кг, зазвичай 471–664 грн/кг, найдешевше — 420 грн/кг у 3DPlast.

Найдешевші зараз

  1. 3DPlast PLA койот 1.75 мм 3 кг — 420 грн/кг, 1260 грн, 3DPlast
  2. 3DPlast PLA койот 1.75 мм 850 г — 471 грн/кг, 400 грн, 3DPlast
  3. Monofilament PLA Койот 1.75 мм 750 г — 653 грн/кг, 490 грн, Monofilament
  4. DSF PLA Койот 1.75 мм 1 кг — 664 грн/кг, 664 грн, UKRIZOL