kotushkin.com агрегатор цін на філамент

Філамент PYD

100 пропозицій у наявності в 1 магазині. Типова ціна — 447 грн/кг, зазвичай 425–480 грн/кг, найдешевше — 383 грн/кг у PYD.

Найдешевші зараз

  1. PYD ABS Уцінка Transitioning Refill 1.75 мм 1 кг — 383 грн/кг, 383 грн, PYD
  2. PYD PETG Темно-коричневий Dark Brown Азія Refill 1.75 мм 4 кг — 404 грн/кг, 1615 грн, PYD
  3. PYD PETG Темно-зелений Dark Green Азія Refill 1.75 мм 4 кг — 404 грн/кг, 1615 грн, PYD
  4. PYD PETG Чорний Black Азія Refill 1.75 мм 4 кг — 404 грн/кг, 1615 грн, PYD
  5. PYD PETG Хакі Khaki Азія Refill 1.75 мм 3 кг — 410 грн/кг, 1230 грн, PYD
  6. PYD PETG Помаранчевий Orange Азія Refill 1.75 мм 3 кг — 410 грн/кг, 1230 грн, PYD
  7. PYD PETG Сірий болотний Grey Dirt Азія Refill 1.75 мм 3 кг — 410 грн/кг, 1230 грн, PYD
  8. PYD PETG Сірий Grey Азія Refill 1.75 мм 3 кг — 410 грн/кг, 1230 грн, PYD
  9. PYD PETG Коричневий Brown Азія Refill 1.75 мм 3 кг — 410 грн/кг, 1230 грн, PYD
  10. PYD PETG Помаранчевий Манго Mango Orange Азія Refill 1.75 мм 3 кг — 410 грн/кг, 1230 грн, PYD
  11. PYD PETG Зелений Лайм Lime Green Азія Refill 1.75 мм 3 кг — 410 грн/кг, 1230 грн, PYD
  12. PYD PETG Червоно-помаранчевий Red-Orange Азія Refill 1.75 мм 3 кг — 410 грн/кг, 1230 грн, PYD
  13. PYD PETG Прозорий Transparent Азія Refill 1.75 мм 3 кг — 410 грн/кг, 1230 грн, PYD
  14. PYD PETG Жовтий Yellow Refill 1.75 мм 3 кг — 410 грн/кг, 1230 грн, PYD
  15. PYD PETG Темно-коричневий Dark Brown Азія Refill 1.75 мм 3 кг — 410 грн/кг, 1230 грн, PYD
  16. PYD PETG Темно-зелений Dark Green Азія Refill 1.75 мм 3 кг — 410 грн/кг, 1230 грн, PYD
  17. PYD PETG Білий White Азія Refill 1.75 мм 3 кг — 410 грн/кг, 1230 грн, PYD
  18. PYD PETG Камуфляж Camouflage Азія Refill 1.75 мм 3 кг — 410 грн/кг, 1230 грн, PYD
  19. PYD PETG Койот Coyote Азія Refill 1.75 мм 3 кг — 410 грн/кг, 1230 грн, PYD
  20. PYD PETG Темно-сірий Dark Grey Азія Refill 1.75 мм 3 кг — 410 грн/кг, 1230 грн, PYD