kotushkin.com агрегатор цін на філамент

PYD PLA

47 пропозицій у наявності в 1 магазині. Типова ціна — 477 грн/кг, зазвичай 447–480 грн/кг, найдешевше — 425 грн/кг у PYD.

Найдешевші зараз

  1. PYD PLA Пастельно-м'ятний Mint Refill 1.75 мм 3 кг — 425 грн/кг, 1275 грн, PYD
  2. PYD PLA Зелений Лайм Lime Green Refill 1.75 мм 3 кг — 425 грн/кг, 1275 грн, PYD
  3. PYD PLA Світло-рожевий Pink Refill 1.75 мм 3 кг — 425 грн/кг, 1275 грн, PYD
  4. PYD PLA Фіолетовий Violet Refill 1.75 мм 3 кг — 425 грн/кг, 1275 грн, PYD
  5. PYD PLA Червоно-помаранчевий Red-Orange 1.75 мм 3 кг — 425 грн/кг, 1275 грн, PYD
  6. PYD PLA Червоний Red Refill 1.75 мм 3 кг — 425 грн/кг, 1275 грн, PYD
  7. PYD PLA Зелений Green Refill 1.75 мм 2 кг — 430 грн/кг, 860 грн, PYD
  8. PYD PLA Камуфляж Camouflage Refill 1.75 мм 3 кг — 447 грн/кг, 1340 грн, PYD
  9. PYD PLA Синій Blue Refill 1.75 мм 3 кг — 447 грн/кг, 1340 грн, PYD
  10. PYD PLA Світло-коричневий Terracotta Brown Refill 1.75 мм 3 кг — 447 грн/кг, 1340 грн, PYD
  11. PYD PLA Темно-коричневий Dark Brown 1.75 мм 3 кг — 447 грн/кг, 1340 грн, PYD
  12. PYD PLA Сірий Grey Refill 1.75 мм 3 кг — 447 грн/кг, 1340 грн, PYD
  13. PYD PLA Жовтий Yellow Refill 1.75 мм 3 кг — 447 грн/кг, 1340 грн, PYD
  14. PYD PLA Зелений Лайм Lime Green AMS Refill 1.75 мм 1 кг — 455 грн/кг, 455 грн, PYD
  15. PYD PLA Фіолетовий Violet 1.75 мм 1 кг — 455 грн/кг, 455 грн, PYD
  16. PYD PLA Неоново-жовтий Neon Yellow Refill 1.75 мм 1 кг — 455 грн/кг, 455 грн, PYD
  17. PYD PLA Світло-сірий Light Grey Refill 1.75 мм 3 кг — 460 грн/кг, 1380 грн, PYD
  18. PYD PLA Зелений Green Багаторазова котушка 1.75 мм 2 кг — 460 грн/кг, 920 грн, PYD
  19. PYD PLA Червоний Red Багаторазова котушка 1.75 мм 3 кг — 460 грн/кг, 1380 грн, PYD
  20. PYD PLA Бежевий Beige Refill 1.75 мм 3 кг — 477 грн/кг, 1430 грн, PYD