PYD ABS
7 пропозицій у наявності в 1 магазині. Типова ціна — 477 грн/кг, зазвичай 461–510 грн/кг, найдешевше — 383 грн/кг у PYD.
Найдешевші зараз
- PYD ABS Уцінка Transitioning Refill 1.75 мм 1 кг — 383 грн/кг, 383 грн, PYD
- PYD ABS Чорний Black Refill 1.75 мм 3,5 кг — 461 грн/кг, 1612 грн, PYD
- PYD ABS Білий White Refill 1.75 мм 3,5 кг — 461 грн/кг, 1612 грн, PYD
- PYD ABS Білий White Refill 1.75 мм 2,5 кг — 477 грн/кг, 1192 грн, PYD
- PYD ABS Чорний Black Refill 1.75 мм 1 кг — 510 грн/кг, 510 грн, PYD
- PYD ABS Зелений лайм Lime Green Refill 1.75 мм 1 кг — 510 грн/кг, 510 грн, PYD
- PYD ABS Білий White Refill 1.75 мм 1 кг — 510 грн/кг, 510 грн, PYD